פרויקטים מרכזיים

הפרויקט מדמה חברת הזנק משלב הייזום, דרך הפיתוח והייצור של מכונית מירוץ עם תוכנית עסקית,  ולייצר סביבת התנסות ולמידה בה סטודנטים רוכשים מיומנויות הנדסה עם כלים ושיטות מהשורה הראשונה בעולם.

קופסה לאיתור מטוסי נוסעים

סטודנטים מבתי הספר להנדסה מכנית והנדסת חשמל מפתחים קופסה חכמה שמפליטה את עצמה בשעת חירום. הקופסה תאפשר איתור מהיר של מטוס לאחר ההתרסקות שלו, ותסייע במניעת אסון כדוגמת המטוס המלזי שאבדו עקבותיו.

 סטודנטים של הפקולטה להנדסה     מתכננים את הזיווד של כרטיסי הננו-לוויין. כך שבעתיד המרכז האוניברסיטאי ישגר ננו-לוויינים עבור מחקרים ייעודיים    שונים וינגישו את הטכנולוגיה הלוויינית לקהילה המדעית בכל רחבי הקמפוס.

 פרוייקט המשלב סטודנטים ממספר   מגמות הנדסה וסטודנטים לפיזיותרפיה,   בחסות היחידה למעורבות חברתית   באוניברסיטה, שמפתחים פתרונות   לאתגרים אמיתיים של אנשים עם   מוגבלויות.

מדיקל

פרוייקטים המשלבים סטודנטים מהנדסה עם חברות סטארט-אפ מהתחום.

הפרויקטים דורשים עבודה עם מספר תחומים הנדסיים של מכניקה זעירה בקרה וחשמל. הפרויקטים מגוונים מאוד, והם כוללים בדרך כלל תכן ובנייה של מערכות יישומיות לרפואה כגון מכשור רפואי ייחודי ועוד.

הפרויקט הירוק

חברי הצוות שמו להם למטרה למצוא פתרון לבעיית הפסולת: ייצור ביו-גז מפסולת אורגנית. פתרון אקולוגי שמצד אחד מייצר מקור של אנרגיה מתחדשת זמינה ומצד שני מתמודד עם ההשפעות הסביבתיות הנגרמות מהשלכת פסולת אורגנית.